Piątek, 25 maja 2018 r. | rozmiar czcionki: A- A A+ | kontrast

Koperas TV


Koperas TV to szkolna telewizja Zespołu Szkół im. M. Kopernika w Koninie. Głównym zadaniem szkolnej telewizji jest  wzbudzanie zainteresowań artystycznych i filmowych uczniów. Uczniowie  przygotowują materiały filmowe z różnego rodzaju imprez szkolnych.

 

- Przy powstawaniu tej szkolnej telewizji i nagrywaniu materiałów świetnie się bawimy, a to jest najważniejsze. Wspólnie integrujemy się z kolegami i koleżankami, gdyż każdy członek ekipy jest z innej klasy – mówi uczeń szkoły.

 

Założycielem i opiekunem szkolnej telewizji Koperas TV jest pani Justyna Falkowska. 

 

Ekipa Koperas TV: Czaplewska Sandra, Jankowska Wiktoria, Kamiński Rafał, Kopejko Sebastian, Mazurek Martyna, Plamowska Wiktoria, Ryba Teresa, Skwarczyńska Wiktoria, Woźniak Adrian

 

Jeśli  jesteś zainteresowany pracą z kamerą  i chciałbyś/chciałabyś poznać warsztat pracy dziennikarza telewizyjnego dołącz do Koperas TV!

 

 

Dzień Wiosny w Koperniku


 

 

 

 

 

 

 

 

Filmik Promocyjny


 

 

 

 

 

 

Sondaż o Patriotyzmie w Koperniku


 

 W marcu 2018 roku uczennice Wiktoria Skwarczyńska oraz Teresa Ryba z Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie  przeprowadziły sondaż na temat postaw patriotycznych oraz roli patriotyzmu lokalnego. Wśród respondentów, którzy  wzięli udział w sondażu byli uczniowie, nauczyciele   i mieszkańcy  miasta Konina. Owocem pracy naszych uczniów jest przedstawiony poniższy film twórczości Wiktorii Skwarczyńskiej z ekipy Koperas TV.

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs Piosenki Patriotycznej


 

 

 

 

 

 

 

 

Dzień Podchorążego


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piknik Integracyjny


 

 

 

 

 

 

 

 

„Kopernik" Skacze dla Kasi


 

 

 

 

 

 

 

 

Drzwi otwarte w „Koperniku"

 


 

 

 

 

 

 

 

Święto Patrona


 

 

 

 

 

 

I To, I Th w Zespole Szkół im.Mikołaja Kopernika w Koninie


 

 

 

 

 

Święta w „Koperniku"


 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy na obejrzenie filmu świątecznego


 

 

 

 

 

Krótki film o HIV


 W dniu 1 Grudnia 2016r. w szkole hutniczej odbyło się wręczenie nagród za udział w konkursie „Nie daj szansy AIDS” na film pod tytułem „Krótki film HIV”. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na zależność pomiędzy ryzykiem zakażenia HIV a używaniem narkotyków i nowych substancji psychoaktywnych „dopalaczy”. Ekipa Koperas TV zdobyła pierwsze wyróżnienie.

 

 

 

 

 

Pasje i Talenty uczniów „Kopernika”