Jesteś tutaj: Strona główna
W dniach 2 – 16 lipca 2025 roku, klasa 1 Ta brała udział w obozie mundurowym na terenie Obozu Harcerskiego w Pobierowie. Młodzież podczas pobytu uczestniczyła pod okiem fachowej kadry i doświadczonych instruktorów w szeregu zajęć praktycznych i teoretycznych, które miały na celu zapoznanie się z podstawowymi zagadnieniami obronności.
Czytaj więcej...
"Zapraszamy po odbiór Certyfikatów Kwalifikacji Zawodowej, Dyplomów Zawodowych oraz Świadectw Dojrzałości w dniu 10 września 2025 r. od godziny 9.00 do 14.00 w sali 8A - Sekretariat Egzaminów Zewnętrznych"
Fundacja Vlepvnet zaprasza młodzież w wieku 14–24 lata z powiatów konińskiego i tureckiego do udziału w wyjątkowym, bezpłatnym programie "Przywództwo Przez Transformację – Program Rozwoju Młodych Liderów Wielkopolski Wschodniej". Największą atrakcją programu jest 7-dniowy rejs pełnomorski po Morzu Śródziemnym podczas ferii zimowych 2026 r.
Czytaj więcej...
Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego serdecznie zapraszam Państwa do odwiedzin jedynego w Polsce w całości niekomercyjnego portalu poświeconego turystyce szkolnej: www.podrozezklasa.pl
Czytaj więcej...
Samorząd uczniowski i biblioteka szkolna zapraszają na kiermasz podręczników, który odbędzie się w świetlicy szkolnej 4 września 2025r. w godzinach 10:00 – 14:00.
Podręczniki, których nie uda się sprzedać, będzie można przekazać do biblioteki do dalszej sprzedaży.
Czytaj więcej...
Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła wzięła udział w I edycji projektu "Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2030", którego celem było rozwijanie kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli oraz wspieranie nowoczesnych metod nauczania.
Czytaj więcej...
Hej maturzysto! Hej maturzystko!
Marzysz o studiach, ale nie wiesz jak je sfinansować?
Czytaj więcej...
Nadszedł długo wyczekiwany czas wakacji
Pamiętajcie o tym, aby były one przede wszystkim bezpieczne.
Szczegółowe informacje dotyczące zasad BHP podczas wypoczynku znajdziecie w wiadomości na e-dzienniku
Do zobaczenia w nowym roku szkolnym
W piątek, 27 czerwca odbyło się uroczyste absolutorium uczniów klas branżowych I stopnia kształcących się w zawodach: fryzjer, sprzedawca oraz kucharz. To wyjątkowy moment podsumowujący trzy lata nauki, pracy, zdobywania umiejętności, doświadczenia zawodowego, rozwijania pasji i budowania szkolnych relacji.
Czytaj więcej...