DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI Środa, 17 czerwca 2026 r. | rozmiar czcionki: A- A A+ | kontrast

szkoła letnia dla pełnoletnich uczniów


Zaproszenie do uczestnictwa pełnoletnich uczniów w szkole letniej organizowanej we współpracy Fundacji Projekt Przedsiębiorczość i Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. 

6 dni, nowe znajomości, warsztaty, noclegi i konkretne kompetencje - całkowicie za darmo? 

Czytaj więcej...

Przyrodnicza ekspedycja klasy 3R


2 czerwca uczniowie klasy 3R wraz z wychowawczynią, Panią Ewą Mierkiewicz-Pawlak, oraz Panią Emilią Malinską uczestniczyli w terenowych warsztatach przyrodniczych w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Lądzie. Był to już kolejny wyjazd do tego wyjątkowego miejsca, zorganizowany przez Panią Emilię Malinską.

Czytaj więcej...

Porozmawiajny o przyszłości


  • konin

VI edycji konkursu graficznego „Pociąg do sztuki”.


Tegoroczna edycja ma dla nas wyjątkowy charakter, ponieważ w 2026 roku Koleje Wielkopolskie obchodzą jubileusz 15-lecia. Z tej okazji temat konkursu nawiązuje do tego ważnego wydarzenia i zachęca uczestników do kreatywnego spojrzenia na kolej oraz podróże pociągami uruchamianymi przez Koleje Wielkopolskie.

Czytaj więcej...

Wycieczka przedmiotowa do MZGOK


W dniu 22.05 klasa 4 To udała się na wycieczkę przedmiotową do Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Koninie. Uczniowie zapoznali się z prezentacją dotyczącą miejsca i roli MZGOK w systemie gospodarki odpadami.

Czytaj więcej...

Klasa rachunkowości z wizytą w ZUS


W poniedziałek 18 maja, uczniowie klasy 3 Tr – Technik rachunkowości wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Koninie. Wyjście miało na celu przybliżenie młodzieży praktycznej strony ich przyszłego zawodu.

Czytaj więcej...