DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI Środa, 17 czerwca 2026 r. | rozmiar czcionki: A- A A+ | kontrast

Wycieczka do Wrocławia


Dnia 24 kwietnia klasy 3 Tg oraz 3 Th pod opieką Pani Ewy Czyżniak, Marii Karło i Anny Brożyńskiej uczestniczyły w wycieczce szkolnej do Wrocławia - jednego z najciekawszych turystycznie miast Europy.

Uczniowie zwiedzili Afrykarium, jedyne miejsce w Polsce, gdzie można przejść szklanym tunelem pod pływającymi nad głową rekinami, płaszczkami i  innymi żyjątkami wodnymi. Ogromną radość sprawił  zwiedzającym także spacer po Starym Rynku, w otoczeniu przepięknych zabytków Wrocławia oraz w piękniej słonecznej aurze

  • image001
  • image002
  • image003
  • image004
  • image005
  • image006
  • image007
  • image008
  • image009
  • image010
  • image011
  • image012