Wycieczka do Wrocławia
Dnia 24 kwietnia klasy 3 Tg oraz 3 Th pod opieką Pani Ewy Czyżniak, Marii Karło i Anny Brożyńskiej uczestniczyły w wycieczce szkolnej do Wrocławia - jednego z najciekawszych turystycznie miast Europy.
Uczniowie zwiedzili Afrykarium, jedyne miejsce w Polsce, gdzie można przejść szklanym tunelem pod pływającymi nad głową rekinami, płaszczkami i innymi żyjątkami wodnymi. Ogromną radość sprawił zwiedzającym także spacer po Starym Rynku, w otoczeniu przepięknych zabytków Wrocławia oraz w piękniej słonecznej aurze









