W stronę światła
14.04.2026r. w świetlicy szkolnej odbyło się wydarzenie kulturalne pt. „W stronę światła”. The Night Liberation Project. The Weeknd. Było ono poświęcone malarstwu i muzyce – siostrzanym dziedzinom, które łączą się poprzez wspólną ekspresję emocji, poszukiwanie harmonii oraz wzajemne inspirowanie, tworząc pomost między wizualnym a audytywnym odbiorem sztuki.
Spektakl pobudził wyobraźnię i emocje widowni, skłaniając do głębszych przemyśleń i refleksji oraz spowodował przeniesienie się w nieco inną czasoprzestrzeń. Publiczność mogła doświadczyć harmonijnego połączenia tekstu, obrazu i dźwięków, co stworzyło niezwykle klimatyczną aurę.
Swoją obecnością zaszczycili nas: Pan dyrektor Tomasz Kucharczyk, Pani wicedyrektor Renata Brożyńska oraz uczniowie z klas: 2R, 3R, 4R, 1To, 3Ti, 3To, 3Te z nauczycielami.
Nauczyciele bibliotekarze dziękują wszystkim uczestnikom spektaklu oraz tym, którzy przyczynili się do jego powstania.









