Poniedziałek, 24 wrze¶nia 2018 r. | rozmiar czcionki: A- A A+ | kontrast
  • .
    .
  • .
    .

XV Dzień Przedsiębiorczości


XV Dzień Przedsiębiorczości organizowany jest przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.  Z naszej szkoły wzięło udział ponad 90 uczniów, którzy odwiedzili firmy z Konina i okolic . Między innymi gościliśmy w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, a także ING Bank Śląski S.A. oddział w Koninie, Agroturystyka „Wiejski Dwór” Bożena Balcerzak.

 

Organizując Dzień Przedsiębiorczości, stwarza się  uczniom warunki do: podejmowania decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej, zweryfikowania wyobrażeń o danym zawodzie oraz stanowisku pracy ,zrozumienia związku między wykształceniem i karierą zawodową  a także bezpośredniego poznania wymagań stawianych pracownikom na różnych stanowiskach.

Dziękujemy wszystkim pracodawcom i firmom, które gościły naszych uczniów.

Koordynatorami przedsięwzięcia były: p. Aldona Bober i p. Karolina Borkowska