Strona archiwalna Poniedziałek, 20 maja 2019 r. | rozmiar czcionki: A- A A+ | kontrast

Oficjalne wręczenie pucharów i dyplomów za "Test Coopera" - Kino Oskard


29 Listopada w kinie Oskard wraz z uczniami i nauczycielami naszej szkoły uczestniczyliśmy w uroczystość wręczenia pucharów zwycięzcom Testu Coopera, który odbył się podczas VIII Pikniku Jesiennego.

 

Imprezę poprowadzili prezes Klubu Biegacza Aktywni Konin Ireneusz Niewiarowski oraz jeden z członków klubu, który był sędzią zawodów Radosław Skalski. Zwycięzcom wręczono puchary i dyplomy, a po części oficjalnej wyświetlony został film: Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda.

W zawodach, które odbyły się na początku października udział wzięli uczniowie 6 konińskich szkół średnich oraz zawodnicy startujący indywidualnie. Zawodnicy klasyfikowani byli indywidualnie w kat. kobiet i mężczyzn oraz drużynowo w ramach Mistrzostw Konina Szkół Średnich w Teście Coopera. Reprezentacja każdej szkoły liczyła 10 osób- 5 dziewcząt i 5 chłopców, a wynikiem drużyny była suma metrów przebiegniętych przez zawodników. Najlepszym zawodnikiem zawodów został uczeń naszej szkoły Wojciech Grzelak zajmując 1 miejsce indywidualnie, natomiast drużynowo Zespół Szkół im. M. Kopernika zajął IV miejsce. Ogromne gratulacje dla Wojtka!!!

Pozdrawiamy Anna Bąk-Nowak, Agnieszka Karczewska, Anna Gągorowska.